Energetický specialista/ka - junior / Inženýři elektrotechnici a energetici kontroly a řízení kvality

FirmaAB Solartrip s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

ENERGETICKÝ SPECIALISTA/KA - JUNIOR
AB Solartrip s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Energetický specialista/ka - junior.
Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - energetický specialista junior pro menší dynamicky se rozvíjející firmu, která se zabývá se energetickou problematikou a životním prostředí.

POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání (např. stavební projekce, strojírenství, energetika, elektrotechnika nebo jiný technický obor). Pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel); Analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost; Zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci; Řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování PENB, energetických posudků, auditů a studií v návaznosti na zákon o hospodaření s energií.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely; Manažerský motivační program; Mobilní telefon, notebook; Stravenky/příspěvek na stravování; Vzdělávací kurzy, školení; Občerstvení na pracovišti; Možnost občasné práce z domova; Firemní akce; Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: [email protected]
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.
Ov.tel.: 28.2.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 701, Vsetín, 75501, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:AB Solartrip s.r.o., IČ: 64084701
datum zveřejnění nabídky práce:29. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Alena Kocurková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma AB Solartrip u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Jiráskova 701, Vsetín, 75501, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.